Peeling kawitacyjny

Peeling kawitacyjny – dobrodziejstwo oczyszczania.

Peeling kawitacyjny — zabieg, który w ciąg 20 minut oczyści i rozjaśni skórę, usunie resztki makijażu i poprawi napięcie skóry. Zabieg jest całkowicie bezpieczny i nie powoduje podrażnień, dlatego mogą z niego skorzystać także osoby o delikatnej i wrażliwej skórze.

Na czym polega zabieg?

Peeling kawitacyjny zapewnia głębokie oczyszczenie skóry za pomocą wibracji ultradźwiękowej. Fale powodują powstanie na skórze mikropęcherzyków, które prowadzą do rozpadu i rozbicia martwych komórek warstwy rogowej naskórka. Oddziaływanie ultradźwięków na skórę ma charakter mechaniczny i prowadzi do złuszczania się nadmiaru martwego naskórka oraz sebum.

Jeszcze lepszy efekt!

Kawitacja doskonale przygotowuje skórę do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych poprzez zwiększenie przepuszczalności błon komórkowych, umożliwiając jeszcze lepsze wchłanianie substancji aktywnych zawartych w różnorodnych preparatach. Dlatego warto połączyć peeling kawitacyjny np. z zabiegiem sonoforezy, podczas którego dodatkowo zostanie zaaplikowany naturalny kolagen. Takie połączenie zapewni efekt głębokiego oczyszczenia oraz super nawilżenie i ujędrnienie skóry.

Kiedy warto wykonać peeling kawitacyjny?

Zabieg polecany jest osobom ze skórą tłustą, mieszaną i trądzikową, zaskórnikami i wągrami na twarzy, niewielkimi przebarwieniami, płytkimi zmarszczkami, a także przebarwieniami.

Warto zaznaczyć, że zauważalne efekty będą widoczne już po pierwszym zabiegu.