fbpx
 • POSTAW NA ROZWÓJ SWOJEGO SALONU, WSPÓŁPRACUJ Z MARKĄ NANOCOSMETICS

  Sprawdź naszą propozycję współpracy i przekonaj się co możesz zyskać.

POSTAW NA ROZWÓJ SWOJEGO SALONU, WSPÓŁPRACUJ Z MARKĄ NANOCOSMETICS

Prowadzisz profesjonalny salon kosmetyczny i szukasz sposobu na zwiększenie zysków oraz wyróżnienie się na tle konkurencji? To świetnie! W takim razie zapraszamy do współpracy z naszą marką. Zyskasz nie tylko dostęp do najwyżej jakości produktów, ale przede wszystkim partnera we wspólnym rozwoju.

Co zyskasz dzięki współpracy z nami?

 • ATRAKCYJNE WARUNKI HANDLOWE

  Podejmując z nami współpracę, masz możliwość poszerzenia swojej oferty. Po pierwszej włączając NanoCollagen do oferty swoich zabiegów, po drugie sprzedając go klientkom aby mogły kontynuować pielęgnację w warunkach domowych.

 • ELASTYCZNE ZASADY WSPÓŁPRACY

  Proponujemy bardzo elastyczne zasady współpracy, które nie wymagają od Ciebie żadnych początkowych inwestycji. Otrzymujesz od nas produkty na start, a rozliczenie następuje dopiero po Twojej sprzedaży.

 • DOSTĘP DO WIEDZY

  Dla każdego nowego Partnera Handlowego przeprowadzamy szkolenie produktowe, na którym nie tylko omawiamy nasze produkty, ale także opowiadamy o działaniu i roli kolagenu w skórze. Ponadto cyklicznie organizujemy spotkania on-line z ekspertami z branży.

 • WSPARCIE MARKETINGOWE

  Proponujemy szereg działań wspierających salony w pozyskiwaniu nowych klientów oraz wsparcia sprzedaży. Począwszy od materiałów reklamowych w postaci ulotek, wystawek czy gadżetów, poprzez reklamy w mediach społecznościowych po organizacją wspólnych eventów czy udziału w targach branżowych.

Poznaj szczegóły oferty

Jeśli zainteresowały Cię nasze produkty i chcesz podjąć z nami współpracę z przyjemnością powitamy Cię w gronie naszych Salonów Partnerskich.

Zostaw swoje dane kontaktowe, aby umówić się na 15. minutową niezobowiązującą rozmowę, podczas której opowiemy Ci o szczegółach współpracy.

Nie czekaj, umów się już teraz!

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu jednorazowego kontaktu i przedstawienia oferty handlowej. Więcej o tym jak przetwarzamy Twoje dane w naszej Polityce Prywatności

Zobacz, jak wygląda proces współpracy.

 • ZAWARCIE UMOWY

  Proste zasady, obustronne korzyści

  Aby zapewnić naszym partnerom wysoki poziom obsługi i poczucie bezpieczeństwa, przygotowaliśmy umowę, która reguluje najważniejsze kwestie związane ze współpracą. Dzięki temu jako nasz partner zyskujesz gwarancję klarownej i spójnej polityki handlowej.

 • SZKOLENIE

  Podpisanie umowy o współpracy.

  Szkolenie składa się z części teoretycznej i praktycznej, podczas której pracownicy salonu będą mogli przeprowadzić zabieg z wykorzystaniem kosmetyków marki NanoCollagen pod okiem naszego trenera. Potwierdzeniem zdobytej wiedzy jest otrzymanie certyfikatu.

 • PAKIET STARTOWY

  Niezbędna wiedza na start.

  Pierwsza dostawa produktów, które pozwolą Ci zacząć przygodę ze sprzedażą NanoCollagenu. Nie zobowiązujemy Cię do zakupu pakietu produktów, ani nie narzucamy konkretnego czasu na ich sprzedaż. Wspólnie ustalamy jakie produkty wziąć na początek, a rozliczenie następuje na koniec każdego miesiąca i tylko pod warunkiem, że coś się u Ciebie sprzedało.

 • PRACA I ROZWÓJ

  Działaj i zarabiaj z produktami NanoCollagen.

  Nasza współpraca nie kończy się na szkoleniu i dostarczeniu pakietu produktów. Jesteśmy do Twojej dyspozycji przez cały czas, wspierając Cię zarówno w pracy jak i sprzedaży usług z naszym produktem. Oferujemy dodatkowe działania, które pomogą Ci przekonać zarówno stałych, jak i nowych klientów do korzystania z nowych usług z użyciem NanoCollagenu.