fbpx

Salony Partnerskie NanoCosmetics

Zapraszamy na zabiegi z wykorzystaniem naturalnego kolagenu do naszych Salonów Partnerskich pracujących na produktach NanoColllagen. Do grona naszych Partnerów należą gabinety o najwyższych standardach, oferujące szereg zabiegów kosmetycznych a także zabiegi medycyny estetycznej, modelowanie sylwetki, laseroterapia i inne. Każdy z salonów prowadzi także sprzedaż detaliczną kolagenów NanoCollagen, tak abyś po zabiegu mogła kontynuować pielęgnację w domu.

C.M.C. Klinika Urody Celina Milejko

Klinika Urody Celiny Milejko zlokalizowana w centrum Szczecina, to miejsce o wyjątkowym klimacie. Fachowy personel, sprawdzone produkty oraz zaawansowane rozwiązania technologiczne gwarantują satysfakcję oraz bezpieczeństwo Klientom kliniki.

W ofercie znajduje się szereg zabiegów z zakresu kosmetologii, medycyny estetycznej oraz modelowania sylwetki a także także manicure, makijaż permanentny oraz pracownia fryzjerska.

W Klinice C.M.C skorzystasz oferty zabiegów z wykorzystaniem NanoCollagenu oraz zakupisz produkty do kontynuacji pielęgnacji w domu.

Salon Urody Beata Trawińska

Salon Urody Beaty Trawińskiej to wyjątkowe miejsce w sercu Wrocławia, gdzie profesjonaliści z dziedziny kosmetologii i medycyny estetycznej zadbają o Twoje piękno.

W ofercie salonu znajdziesz zabiegi z wykorzystaniem naszych naturalnych kolagenów z serii NanoCollagen. Oprócz szeregu zabiegów kosmetycznych w ofercie salonu znajdują się także zabiegi medycyny estetycznej oraz laseroterapia.

Na miejscu można także zakupić produkty do kontynuacji pielęgnacji w domu.

Zostań partnerem NanoCosmetics

Prowadzisz salon kosmetyczny? Zapraszamy do współpracy!

Produkty z serii NanoCollagen Active Gel mogą być stosowane przez specjalistyczne gabinety kosmetyczne m.in.:

  • w zabiegach mezoterapii mikroigłowej (DERMAPEN®),
  • w zabiegach sonoforezy,
  • po zabiegach złuszczania chemicznego i laserowego,
  • wspomaga leczenie cellulitu, rozstępów i blizn.

W ramach współpracy z gabinetem zapewniamy szkolenie ze stosowania naszych produktów oraz pakiet żeli – zarówno do wykonywania zabiegów, jak i do odsprzedaży w celu kontynuowania pielęgnacji po zabiegu.

Dołączając do grona naszych partnerów, zyskujesz nie tylko dostęp do wyjątkowych produktów, ale także regularne szkolenia i pełne wsparcie marketingowe.

Poznaj szczegóły oferty, zostaw kontakt.

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu przesłania odpowiedzi na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym. Więcej o tym jak przetwarzamy Twoje dane w naszej Polityce Prywatności