O naszym kolagenie

bg
Nanocollagen w żelu to w 100% naturalny produkt pochodzenia rybiego, pozyskiwany z części chrzęstnej płetwy grzbietowej tołpygi.
Swoją budową odpowiada kolagenowi występującemu naturalnie w organizmie człowieka. To właśnie dzięki temu może aktywnie wnikać w skórę, skutecznie regenerując i odmładzając tkanki.
Dzięki wyjątkowej metodzie jego pozyskiwania — hydratacji kolagenu — zachowuje swoją aktywność biologiczną, czyli oryginalną budowę tak zwanej potrójnej helisy. To właśnie dzięki temu może aktywnie wnikać w skórę, skutecznie regenerując i odmładzając tkanki.
Regularne stosowanie Nanocollagenu w żelu przez cały okres ciąży, a także po porodzie zapewni długotrwałe nawilżenie i ujędrnienie skóry. Ponadto właściwa jego ilość przyspieszy regenerację komórek, wspomoże gojenie się blizn, przebarwień, a także walkę z rozstępami i cellulitem.
gen

Jak działa naturalny
NanoCollagen w żelu?

Wiele kosmetyków dostępnym w sprzedaży to tak zwane „produkty kolagenowe” obiecujące “stymulację produkcji kolagenu” bądź będące hydrolizatami kolagenu. Najczęściej zawarty w nich kolagen jest pochodzenia bydlęcego. Niestety cząsteczka takiego kolagenu jest zbyt duża, aby mogła pokonać barierę naskórka i dostać się do głębszych warstw skóry. Poza tym nie zachowuje ona swojej aktywności biologicznej, co ogranicza działanie takich kosmetyków jedynie do powierzchniowego nawilżenia.

Prawdziwy aktywny biologicznie kolagen poznasz po prostym składzie, w którym na początku występuje kolagen oraz konieczności przechowywania go w temperaturze poniżej 25°C – jest to temperatura, w której kolagen zachowuje swoją aktywność biologiczną.

bg
gen

NanoCollagen — Twój kolagen

Poza tym, że nasz kolagen ma właściwości spowalniające proces starzenia się skóry, może być wykorzystywany także w łagodzeniu objawów i regeneracji skóry przy różnego rodzaju chorobach, np. łuszczycy, trądziku różowatym czy atopowym zapaleniu skóry, a także wspomagać gojenie się blizn oraz rozstępów.

NanoCollagen to produkt najwyższej jakości, testowany laboratoryjnie oraz poddany testom aplikacyjno-użytkowym, które potwierdziły jego skuteczność oraz bezpieczeństwo, dzięki czemu może być aplikowany np. w okolicach oczu, na skórze podrażnionej po zabiegach, a nawet delikatnej skórze niemowlęcej.