fbpx

POSTAW NA ROZWÓJ SWOJEGO SALONU, WSPÓŁPRACUJ Z MARKĄ NANOCOSMETICS

Prowadzisz profesjonalny gabinet kosmetyczny? Chcesz wnieść swoje usługi na wyższy poziom, wykorzystując najlepsze produkty dostępne na rynku? Postaw na współpracę z marką NanoCosmetics! Zyskaj nie tylko dostęp do kosmetyków, które wyróżniają się na tle konkurencji i przynoszą realne korzyści konsumentom, ale przede wszystkim partnera we wspólnym rozwoju, gotowego do działania na każdym etapie relacji biznesowej

Co zyskasz dzięki współpracy z nami?

NanoCollagen 200 ml
 • Dostęp do najwyższej jakości produktu

  Nasz kolagen w żelu to produkt w 100% naturalny i aktywny biologicznie, bez sztucznych dodatków. Jego skuteczność została potwierdzona w licznych testach aplikacyjno-użytkowych.

 • Atrakcyjne warunki handlowe

  Nasza polityka cenowa jest bardzo prokliencka, stawiamy na długofalową współpracę dlatego zależy nam aby nasi klienci mogli dzięki naszym produktom rozwijać swój biznes i zwiększać zyski.

 • Wsparcie na wielu poziomach

  Chcemy aby nasza współpraca z Klientem nie kończyła się na sprzedaży produktu ale dokładnie w tym momencie dopiero się zaczynała. Mamy do zaproponowania szereg działań wspierających salony w pozyskiwaniu nowych klientów, sprzedaży, nabywaniu nowych umiejętności i poszerzaniu wiedzy.

Zobacz, jak wygląda proces współpracy.

 • Ogólne warunki

  Proste zasady, obustronne korzyści

  Zależy nam na długotrwałej współpracy i obustronnym rozwoju. Jako NanoCosmetics oferujemy dostęp do wyjątkowych kosmetyków, atrakcyjne warunki finansowe, niezbędne szkolenia, a także wsparcie w promocji produktów i powiązanych z nimi usług poprzez dostęp do materiałów reklamowych i dedykowanych działań marketingowych.

 • Zawarcie umowy

  Podpisanie umowy o współpracy.

  Chcąc zapewnić wszystkim naszym partnerom wysoki poziom obsługi i poczucie bezpieczeństwa, przygotowaliśmy umowę, która reguluje najważniejsze kwestie związane ze współpracą. Dzięki temu jako nasz partner zyskujesz gwarancję klarownej i spójnej polityki handlowej.

 • Szkolenie

  Niezbędna wiedza na start.

  Szkolenie produktowe, które zorganizujemy dla Ciebie zaraz po podpisaniu umowy, jest konieczne, by rozpocząć pracę z naszymi kolagenami. Poznasz wówczas dokładnie nasze produkty oraz ich właściwości i zdobędziesz szeroką wiedzę na temat samego kolagenu oraz jego roli w ludzkim organizmie. Szkolenie składa się z części teoretycznej i praktycznej, podczas której pracownicy salonu będą mogli przeprowadzić zabieg z wykorzystaniem kosmetyków marki NanoCollagen pod okiem naszego trenera. Potwierdzeniem zdobytej wiedzy jest otrzymanie certyfikatu.

 • Praca i rozwój

  Działaj i zarabiaj z produktami NanoCollagen.

  Nasza współpraca nie kończy się na szkoleniu i dostarczeniu produktów. Jesteśmy do Twojej dyspozycji przez cały czas, wspierając Cię zarówno w pracy jak i sprzedaży usług z naszym produktem. Oferujemy dodatkowe działania, które pomogą Ci przekonać zarówno stałych, jak i nowych klientów do korzystania z nowych usług związanych z użyciem NanoCollagenów. Możesz liczyć na niezbędne materiały reklamowe i promocje swojego gabinetu na naszej stronie internetowej. Jesteśmy także otwarci na dedykowane akcje marketingowego jak na przykład wspólny artykuł na blogu lub w prasie czy realizację filmu promującego salon.

Poznaj szczegóły oferty

zostaw swoje dane kontaktowego aby otrzymać szczegółowe informacje o zasadach współpracy

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu przesłania odpowiedzi na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym. Więcej o tym jak przetwarzamy Twoje dane w naszej Polityce Prywatności