fbpx
  • NanoCollagen - w trosce o zdrową skórę przyszłych mam

    Przetestuj kolagen w żelu do aplikacji na skórę w czasie ciąży oraz po porodzie.

    NanoPregnancy kolagen w żelu dla kobiet w ciąży od Nanocosmetics

Odbierz darmową próbkę naszego kolagenu i przekonaj się o jego właściwościach na własnej skórze.

Chcemy Cię lepiej poznać, aby móc rozwijać naszą ofertę i dopasowywać ją do potrzeb naszych Klientek.

Dlatego jeśli poświęcisz chwilę i odpowiesz na kilka krótkich pytań, w zamian wyślemy Ci próbkę naszego kolagenu do przetestowania jego właściwości.

Po co stosować kolagen w czasie ciąży?

Regularne stosowanie NanoCollagenu w żelu przez cały okres ciąży a także po porodzie zapewni długotrwałe nawilżenie i ujędrnienie skóry a także przyspieszenie regeneracji komórek, wspomagającym gojenie się blizny oraz wspierając leczenie rozstępów, przebarwień, a także cellulitu.

Jak stosować NanoCollagen podczas ciąży?

Nasz kolagen w żelu NanoCollagen możesz stosować już od pierwszego trymestru, aby przygotować skórę na nadchodzące duże zmiany. W II trymestrze można już bezpiecznie stosować go na skórę brzucha, a od III trymestru także na skórę miejsc intymnych.

Od momentu porodu warto stosować kolagen na skórę miejsc intymnych, ranę po cesarskim cięciu, a także na ranę po nacięciu krocza – aby uniknąć blizn i zrogowaceń skóry. Ponadto przez pół roku warto stosować Nanocollagen na skórę brzucha, aby ją uelastycznić i ujędrnić.

Masz pytania, potrzebujesz porady? Jesteśmy do Twojej dyspozycji:

Odbierz próbkę kolagenu

Wypełnij krótką ankietę i otrzymaj darmową próbkę NanoCollagenu w opakowaniu 10 ml. W zależności od wybranej formy dostawy (Paczkomaty lub kurier) zostanie naliczona opłata za przesyłkę.